Fototerapie

LASER terapií modrým světlem Blue Beam 420 nm ošetřujeme mastnou a aknózní pleť, zarudlou pleť a rosaceu (růžovku). Cena za jedno ošetření je 130,- Kč. Doporučujeme celkem dvacet ošetření. Cena za dvacet ošetření je 2400,- Kč. Již máme v ordinaci tuto terapii vyzkoušenou, a pozorujeme její velmi dobrý efekt, hlavně u pacientů s růžovkou a akné.

Trpíte na opary? Máte bolesti po jejich odléčení? Vrací se Vám opary často zpět? Vyzkoušejte ošetření oparů, ale bolavých kožních afekcí (hlavně jizev po operačních zákrocích) polarizovaným světlem. Cena za jedno ošetření je 100,- Kč, doporučujeme celkem dvacet ošetření. Cena za dvacet ošetření je 1900,- Kč

Máte bolesti svalů a kloubů? Vyzkoušejte ošetření infračerveným světlem. Cena za jedno ošetření je 50,- Kč, doporučujeme celkem deset ošetření. Cena za deset ošetření je 450,- Kč. Již máme v ordinaci vyzkoušeno a máme velmi dobré výsledky. Kombinujte toto ošetření s lymfodrenáží, zdravotní nebo sportovní masáží. Více informací dostanete u zdravotní masérky v našem Lymfocentru.

Spolupracujeme s pojišťovnami

vzp_logo
zpmv_logo
vozp_logo
cpzp_logo
ozp_logo
rbp_logo
zps_logo